O NAS

Firma GEOS Sławomir Sobala powstała w 1999 r. we Wrocławiu. Od 2017 r. wdrażamy do niej nową markę – ATV Europe.

Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się głównie realizacją usług transportowych i logistycznych. Usługi te świadczymy sowim kontrahentom do dzisiaj, uzupełniając je o obsługę celną.
Z biegiem lat wykonaliśmy na polskim rynku szereg nowatorskich  projektów. W 2013 r. współtworzyliśmy z firmą Fun4Ever projekt budowy symulatorów. Kolejne etapy naszej współpracy przyniosły uruchomienie innowacyjnej strzelnicy sportowej ASG/Laser oraz przygotowanie replik myśliwskich samolotów wzorowanych na legendarnych maszynach z II wojny światowej (Messerschmitt Bf 109, JAK9 czy P51 Mustang). Wszystkie repliki i urządzenia zostały wykorzystane do organizacji imprez w branży rozrywkowej.


Współpracujemy z wieloma podmiotami zarówno w branży sprzedaży produktów IT, RTV, AGD (m.in. AB SA, B2B), jak i w branży sprzedaży zabawek (m.in. REKMAN – czołowy dystrybutor zabawek światowych marek). Naszymi głównymi kontrahentami w logistyce są firmy Geoline Logistic sp. z o.o. i HAS Logistics Sp. Jawna.

 

W roku 2017 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą DSCompany Ltd z siedzibą w Wielkiej Brytanii w zakresie magazynowania i sprzedaży produktów na terenie całej UE.

Jesteśmy  również właścicielem dużego kompleksu magazynowo biurowego oraz parkingu strzeżonego dla TIR i pojazdów dostawczych w miejscowości Nowa Wieś Wrocławska.

 

Posiadamy szereg kontaktów, zarówno w kraju jak i zagranicą ( Rosja, Ukraina, USA , UK, NL, FR, DE ) gdzie pozyskujemy dostęp do najnowszych technologii.

W 2016 r. włączyliśmy się do realizacji nowatorskiego projektu pod nazwą ATV Winner, którego celem jest dostawa na rynki światowe pojazdu typu amfibia. Projekt ATV Winner został objęty w roku 2018 ochroną prawną w zakresie zarówno znaku użytkowego jak i patentowego. Projekt ten realizowany jest w ramach marki ATV Europe przy  współpracy z czołowymi firmami w branży motoryzacyjnej. Są nimi m.in.: D-sport ( dawny Hellcars ), GEARSTARAVTOROS , TRECOL, PINETYRE, VOiN4X4 czy Ehang. Celem projektu jest wprowadzenie na światowe rynki branży motoryzacyjnej nowatorskiej technologii polegającej na połączeniu w jednym pojeździe zespołu wypornościowego z technologią opon niskociśnieniowych. Zatrudnieni w ramach projektu Winner specjaliści w dziale R&D ATV Europe, stale pracują nad połączeniem zaawansowanej technologii z nowoczesną stylizacją oferowanego produktu. Innowacyjność oraz niezawodność konstrukcji zyskały już  powszechne uznanie zarówno wśród potencjalnych nabywców indywidualnych jak i instytucjonalnych w kraju i na świecie.

Zajmujemy się również sprzedażą na rynku Europejskim części do pojazdów ATV oraz gotowych pojazdów gąsienicowych, używanych dla celów komercyjnych jak i prywatnych.

Współpraca z liderem Rosyjskiego rynku branży pojazdów gąsienicowych, firmą TERRANICA, pozwoli w najbliższym czasie wprowadzić na terenie UE nowatorski produkt pod nazwą Dreamtrack.